Moje metody

Do każdego z Was podchodzę indywidualnie – liczy się dla mnie konkretna osoba i jej problemy. Każdy pacjent to inna historia, inna emocjonalność i wrażliwość. Każdy organizm to inny metabolizm, inne potrzeby i inne rozwiązania.

Wspólnie ustalimy odpowiednie dla Ciebie działania w oparciu o to, jakie chcesz osiągnąć rezultaty, jaka jest Twoja żywieniowa przeszłość oraz upodobania – służę tutaj swoją wiedzą i doświadczeniem.

Na początku zadam Ci szereg pytań dotyczących Twojego obecnego stanu zdrowia, nawyków żywieniowych, aktywności fizycznej. Zapytam Cię też o to, jak Twój problem zmieniał się w przeszłości, to jest od kiedy występują objawy, jak się zmieniały w czasie oraz zadam szereg innych pytań. Poproszę Cię także o przesłanie wyników badań laboratoryjnych. Na tej podstawie zaproponuję Ci jakie zmiany w diecie możesz wprowadzić od razu, aby poprawić swoje samopoczucie.

Gdy zaistnieje konieczność wprowadzenia dodatkowej suplementacji wskażę Ci dokładnie, jakie suplementy powinieneś zażywać. Umożliwię również ich zakup za moim pośrednictwem – jeśli tak będzie Ci wygodniej. W przypadku, kiedy do przeprowadzenia skutecznej terapii niezbędne będzie zastosowanie dermokosmetyków, będą one dołączone do zaleceń dla Ciebie. Jeśli korzystne dla Ciebie będzie wykonywanie określonych ćwiczeń fizycznych, otrzymasz ode mnie dokładny plan treningowy. W trakcie kolejnych konsultacji będziesz stopniowo zmieniał sposób odżywiania, zdobywał wiedzę pozwalającą Ci w przyszłości na dokonywanie samodzielnych wyborów żywieniowch. Masz szansę nauczyć się na nowo słuchać swojego organizmu i działać zgodnie z nim w drodze do swojego zdrowia. Po zakończeniu tego etapu zaproponuję Ci kilka sesji coachingowych. Otrzymasz sporą dawkę motywacji, dużo pomysłów, przepisów a także odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Pracuje dla Ciebie cały zespół składający się z:
  • dietetyka,
  • magistra wychowania fizycznego, fizjoterapeuty i trenera personalnego,
  • kosmetologa,
  • konsultanta dermokosmetyków i kosmetyków na bazie naturalnych produktów (aloesu i melaleuca).

Sprawdź jak mogę Ci pomóc